Sıkça Sorulan Sorular

Size nasıl ulaşabilirim?

0535 53546545454 no üzerinden WhatsApp destek, sitemiz üzerinden canlı destek ve [email protected] üzerinden mail destek hattımıza ulaşarak merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilir ve paketiniz ile ilgili problem yaşadığınızda teknik destek talep edebilirsiniz.

Profilimin gizli olması sorun oluşturur mu?

Gizli profillere hizmetlerimizi gönderemiyoruz. Takipçi satın aldığınızda profilinizi açmanız gerekiyor. Takipçileriniz, manuel beğenileriniz ve manuel izlenmeleriniz ulaştığında dilerseniz profilinizi tekrar gizliye alabilirsiniz. Fakat otomatik beğeni/izlenme alıyorsanız profilinizin paket süresi boyunca açık olması gerekiyor.

Benim profilimden paylaşım yapılacak mı?

Kesinlikle hayır. Instagram profilinizden bilginiz dahilinde olan veya olmayan paylaşımlar asla yapılmaz.

Şifremi vermem gerekiyor mu?

Hayır. Hesap şifrenizi veya herhangi bir özel bilginizi kesinlikle talep etmiyoruz.

Veri güvenliğine ne kadar önem veriyorsunuz?

Müşterilerimizin güvenliği bizim için çok önemli. Hiçbir şekilde profilinizin şifresi istenmediği gibi, bizimle güvenerek paylaştığınız bilgi başkasıyla paylaşılmamaktadır. Mail adresleriniz, isimleriniz, hesap isimleriniz vs hepsi güvenle saklanmaktadır.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Kredi kartı, havale ve EFT yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz. Havale ve EFT işlemlerinizde banka hesap bilgisi almak için herhangi bir destek birimimize ulaşabilirsiniz.

Ödeme güvenli mi?

Ödeme için 128 Bit SSL teknolojisi ile güvenliği sağlanan Shopier altyapısı kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz tarafımıza asla ulaşmaz.

Fatura veriyor musunuz?

Sitemizdeki fiyatlar KDV ve fatura olmaksızın belirlenmiştir. Fatura istiyorsanız fiyatlara KDV eklenir ve ödemeyi havale veya EFT üzerinden yapmanız gerekir. KDV’li fiyatları ve hesap numaralarımızı öğrenmek için destek birimimize ulaşmanız gerekiyor.

Instagram hesabımın ismini değiştirdim, size haber vermem gerekiyor mu?

Evet, Instagram hesap adını değiştirdiğinizde bize mutlaka haber vermeniz gerekiyor yoksa satın almış olduğunuz hizmetler size ulaşmaz.

Beğeni ve izlenme paketleriniz, paylaşımımın keşfet sayfasına çıkmasına yardımcı olur mu?

Bizden alacağınız takipçi, beğeni ve izlenme hizmetleri gönderinizin keşfet sayfasında çıkmasına etkili olacaktır. Bunun kesin garantisini veremeyiz fakat paylaşımınız daha fazla sayıda organik kişiye ulaşacağı için keşfet sayfasında çıkma şansınız artacaktır.

Takipçilerim/beğenilerim/izlenmelerim neden gelmiyor?

Bunun birkaç sebebi olabilir:

 • Sistem yoğunluğu
 • Instagram’a güncelleme gelmesi
 • Profilin gizli olması
 • Çok kısa bir süre içerisinde sık sık paylaşım yapıldığı için sistemimiz tarafından spam olarak algılanılması
 • Ödeme esnasında Instagram hesap ismi verilmemiş veya yanlış verilmiş olması
 • Hesap ismi değişikliğinde bize bildirilmemesi

Aylık otomatik paketlere abone olmak mümkün mü?

Abonelik sistemimiz yoktur. Paketiniz tarafımızca otomatik olarak yenilenemez. Eğer aynı pakete devam etmek istiyorsanız tekrar sitemize gelip Shopier altyapısı üzerinden istediğiniz paketi tekrar satın almanız gerekir.

Aylık otomatik paketim bitince haberim olacak mı?

Aylık paketlerinizin bitiş tarihinden birkaç gün önce mail adresinize bir mail gönderilecektir, güncel telefon numarası olan müşterilerimize WhatsApp üzerinden ulaşılacaktır. Eğer paketinizin bitiş tarihi hakkında bilgilendirilmek istiyorsanız sipariş esnasında verdiğiniz telefon numarası ve email adresinin doğru olduğundan emin olmanızı rica ediyoruz. Hiçbir iletişim bilgisi olmayan müşterilere Instagram DM üzerinden ulaşıyoruz.

Aynı hesaptan birkaç tane paket almam sorun oluşturur mu?

Hayır. Aynı hesap adına dilediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz.

Takipçiler gerçek mi?

Evet, hesabınıza gelecek olan takipçiler gerçek ve aktif kullanıcılardan oluşmaktadır.

Takipçiler Türk mü?

Takipçilerimiz %100 Türk kullanıcılardan oluşmaktadır.

Yabancı takipçiniz var mı?

Evet yabancı takipçimiz de var. Yabancı veya Türk-yabancı karışık takipçi yollanmasını istiyorsanız herhangi bir destek birimimize ulaşınız.

Gönderilen takipçiler geri alınabilir mi?

Hayır, gönderdiğimiz takipçileri asla geri alamıyoruz. Bu ancak kendileri sizi takip etmeyi bırakırlarsa gerçekleşir.

Takipçilerimi neden kaybediyorum?

Daha önce belirttiğimiz gibi yolladığımız takipçiler gerçek ve aktif kişilerden oluşmaktadır. Kendi hesaplarını kendileri kontrol ederler ve biz buna herhangi bir müdahelede bulunamayız. Ancak takipçi kayıplarında müşterimizi yalnız bırakmıyoruz.

Takipçi kayıpları olunca müşteriye nasıl destek oluyorsunuz?

Takipçi kayıpları müşterimizi fazla etkilemesin diye hediyeli takipçi yolluyoruz. Yani satın aldığınız miktardan daha fazla sayıda takipçi tanımlıyoruz. Ayrıca ciddi orandaki takipçi kayıplarında herhangi bir destek birimimize ulaşarak sorununuzu bize bildirebilirsiniz. Biz de size telafi takipçi gönderimi sağlarız.

Takipçi satın aldığımda ben kimseyi takip edecek miyim?

Hayır. Sadece siz takip edileceksiniz. Sizin hesabınız tarafımızca hiçbir şekilde kullanılmayacaktır.

Otomatik ile manuel hizmetler arasındaki fark nedir?

Otomatik hizmetler gelecekteki paylaşımları kapsarken, manuel hizmetler geçmişteki paylaşımları kapsar. Otomatik hizmetlerde 30 gün boyunca yapacağınız her paylaşıma beğenileriniz veya izlenmeleriniz otomatik olarak sistem tarafından tanımlanır. Manuel hizmetlerde ise satın aldığınız paketi ister bölerek ister bölmeden geçmişte paylaşmış olduğunuz içeriklere yollanır. Manuel hizmetlerimizi en az 100 olacak şekilde bölmeniz mümkün.

Örneğin 1000 manuel beğeni satın aldıysanız şu seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz:

 • 1 paylaşıma 1000 beğeni
 • 2 paylaşıma 500 beğeni
 • 4 paylaşıma 250 beğeni
 • 5 paylaşıma 200 beğeni
 • 10 paylaşıma 100 beğeni

Manuel beğeni/izlenme aldım, ne yapmam gerekiyor?

Manuel beğenilerin/izlenmelerin gönderilmesini istediğiniz içeriklerin linkini herhangi bir destek birimimize yollamanız gerekiyor. Ne kadar bölünmesini istediğinizi de belirtebilirsiniz. Eğer sadece bir tane link verirseniz ve bölme talebiniz olduğunu belirtmezseniz, satın aldığınız beğenilerin/izlenmelerin hepsi belirtilen linke yollanır.

Otomatik beğeni satın aldım, bana ne kadar beğeni gelecek?

Satın aldığınız rakam ile biraz yükseği arasında bir aralık belirliyoruz. Her paylaşımınıza bu aralık arasından rastgele herhangi bir sayıda beğeni yollanıyor. Örneğin 100 oto beğeni satın aldıysanız 100-125 aralığını belirliyoruz. Paylaşımınıza bu aralıktan herhangi bir sayıda beğeni geliyor ve böylece profiliniz daha gerçekçi ve organik görünüyor.

Videolara da beğeni gelir mi?

Evet. Beğeniler hem fotograflara hem de videolara gelmektedir.

Otomatik beğenilerimin hemen gelmesini istemiyorum, beğenileri geciktirmek mümkün mü?

Evet. Daha gerçekçi görünmesini istiyorsanız zamana yayılacak şekilde gönderim yapabiliyoruz. En fazla bir buçuk saate kadar geciktirebiliriz. Örneğin dilediğiniz takdirde aldığınız otomatik beğenilerin yarısını paylaşım sonrası 15 dakika sonra, diğer yarısını 30 dakika sonra gelecek şekilde ayarlayabiliriz. Beğenilerin gecikmeli gelmesini istiyorsanız destek birimimize bildirmeniz gerekiyor.

Otomatik beğenilerim/izlenmelerim gelmediğinde ne zaman destek talep etmeliyim?

Otomatik hizmetlerimiz 15-30 dakika içerisinde paylaşımlarınıza ulaşması gerekir ancak sistem yoğunluğu veya Instagram’a güncelleme gelmesi gibi durumlarda biraz daha uzun süreli gecikme yaşanabilir. 1 saat içerisinde otomatik hizmetleriniz ulaşmazsa hemen bir destek birimimizle irtibata geçiniz.

Otomatik hizmetlerin süresi ne kadar?

Aylık otomatik hizmetlerimiz 30 günlüktür. Dilerseniz size özel uzun süreli, örneğin 2-3 aylık, paketler de oluşturabiliriz. Birden fazla ayı kapsayan bir paket istiyorsanız herhangi bir destek birimimize ulaşmanız gerekiyor.

Otomatik hizmetim bitince gönderilmiş olan beğeniler/izlenmeler silinecek mi?

Hayır. Göndermiş olduğumuz beğeniler ve izlenmeler sürekli kalacaktır. Yolladığımız takipçileri, beğenileri ve izlenmeleri geri almak gibi bir durum söz konusu değildir.

Hikaye için izlenme ve beğeni satın alabilir miyim?

Evet. Hikayelerde 24 saatlik süre sınırı olduğu için manuel beğeni/izlenme aldıktan sonra hemen bize linkleri iletmeniz gerekiyor.

İstediğim paketi sitenizde bulamadım, bana özel bir paket hazırlamanız mümkün mü?

Evet, destek birimimize ulaşarak istediğiniz hizmetleri bize belirttiğiniz zaman size özel bir paket oluşturabiliriz.

 


instagram Takipçi Satın Al